strona główna

Katalog IDEA stanowi jądro naszej strony, Czytelnik może zapoznać się tu z tekstem ARTYKUŁU, który został zamieszczony w magazynie "Ha!art" – esej ten stanowi kompendium wiedzy na temat naszej idei muzycznej oraz genezy i wczesnej historii KLANDESTEIN – został napisany językiem prostym i przystępnym, w tekście tym znaleźć można wszystkie podstawowe wątki pojawiające się w innych tekstach tej strony, może więc on być uznany za jej skrót albo podsumowanie.


Odbiorców o nieco większych wymaganiach i ambicjach intelektualnych zapraszamy także do lektury tekstu pt. OGNIWA, który prezentuje nasze idee w sposób może trudniejszy - ale za to w pełni wyczerpujący. Tekst ten powstał przy współudziale dr Karola Riffera (podziękowania), redakcja merytoryczna i „opieka nad tekstem” – Klaudia Podobińska (podziękowania). Natomiast w katalogu NUTY obejrzeć można wybrane ogniwa w wersji zapisanej za pomocą symboli nutowych.

Można także zobaczyć stronę zawierającą WSZYSTKIE dotychczasowe moduły – zapraszamy do grania i samodzielnego wykonywania modułów, zapewniając jednocześnie, że jest to doskonałe ćwiczenie zarówno dla amatorów, jak i dla wykwalifikowanej „kadry” muzycznej!

strona główna